09198371153
از این رو مجتمع چاپ و بسته بندی دانش پردازان با مدیریت آقای مهندس عبودی در سال 1379 و با هدف فعالیت در زمینه چاپ و هدایای تبلیغاتی در تهران آغاز به فعالیت  کرده است
ایشان در زمینه  انواع مطبوعات تجاری شامل انواع پوستر، کاتالوگ،بروشور،جعبه های فانتزی و صادراتی،کارت ویزیتهای ساده و فانتزی و... فعالیت دارند.و انواع دیگرکارهای چاپی به صورت مکانیزه و آنلاین بوده و مشتری میتواند از لحظه ثبت سفارش تا دریافت کار پیگیر سفارش خود باشد.

با راه اندازی سایت دی پی چاپ از سال 1396  مجموعه دانش پردازان  وارد عرصه سفارش گیری آن لاین کلیه محصولات چاپی و هدایای تبلیغاتی خود شده است و مرحله به مرحله محصولات به این سایت جهت سهلوت شما مشتریان گرامی افزوده می شود.

در این سایت خدمات چاپی ،پس از دریافت سفارش از مشتری و بررسی آن از نظر دارا بودن شرایط چاپی، سفارش مذبور به قسمت لیتوگرافی رفته و پس از تهیه زینک با دستگاه Creo که توانایی ترام دهی از یک تا نود و نه درصد را جهت چاپ مهیا مینماد، زینکها جهت چاپ به سالن چاپ انتقال پیدا کرده و توسط سرپرست کارگاه جهت چاپ بازبینی میشود.
پس از کنترل زینکها با فرم سفارش و فایل ارسالی مشتری،دستگاه لازم جهت چاپ انتخاب شده و سفارش مشتری در نهایت کیفیت و دقت در اسرع وقت به چاپ میرسد.
بعد از چاپ بر حسب نیاز،سفارش مشتری جهت سلفون یا یووی به سالن خدمات پس از چاپ رفته و پس از آن جهت برشکاری و بسته بندی طبق سفارش مشتری به قسمت مربوطه رفته و جهت ارال بای مشتری آماده می گردد.
بدیهی است که در تمامی مراحل، سفارش مشتری همواره تحت نظر و بررسی کارشناسان مجرب  بوده تا در قسمت کنترل پس از چاپ از خروج هر گونه خرابی کار مشتری جلوگیری شود.
بدیهی است شما عزیزان میتوانید ما را با ارایه پیشنهادات و انتقادات خود در هر چه بهتر شدن خدماتمان یاری فرمایید.